Vytisknout

Nedávno jsme na našem webu spustili anketu s otázkou, "Jakou lokomotivu/jednotku byste uvítali RW?". Anketu jsme na webu měli spuštěnou pouhých 5 dní a v odpovědích bylo téměř 1100 hlasů. Jelikož i nás překvapily výsledky této ankety, rozhodli jsme se, že se obrátíme na autory, kteří obohacují cz/sk komunitu addony, zda-li by bylo možné se vyjádřit a jestli o nějaké jednotce/lokomotivě neuvažují.

 

Výsledky ankety:

Kompletní výsledky a z kategorie ostatní, si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

 

Rozhodli jsme se tedy kontaktovat následující autory: Hekl(a), Michal(a), Pikku, Roman(a) a kiski(ho) a dostali jsme pouze dvě odpovědi, (na další jsme čekali 3 dny bezvýsledně).

Vyjádření Hekl(a):

Zdravim,
ja mozem hovorit len za seba. Vzdy som bol fascinovany radou x6x, ako maly som mal k nim respekt a pamatam si ich postupne zavadzanie do prevadzky, preto som v podstate vytvoril snad vsetky verzie. Osobne 380 k zivotu nepotrebujem a preto sa nou ani nezaoberm. A myslim, ze takto to citi vacsina autorov-modeluju, to co maju radi. Smola je, ze v RW neviem o aktivnom modelarovi, co by pracoval na modely 380 napriklad a to je cely problem nasej komunity-chyba mlada krv. Pokial ide o 809/810, poznam autora z msts, co vymodeloval 813/913 a 812, tak sa ho mozem maximalne opytat, ci ma v plane 810 a bol by sa ochotny podelit. Som ochotny model do RW potom previest, ale skonci to zrejme tradicne na tom, ze nebude toho, co spravi zvuky a hlavne kabinu, pretoze to z casovych dovodom nie je mozne z mojej strany spravit-vlastne projekty. Za seba mozem len slubit radu x6x, postupne 363/2, 163/2, nejake tie WTB, 361, 363 5xx, 263, 372, RJ 163. Vsetko mam, problem je vsak zase kabina a zvuky pre ostatne rady. Bud to postupne dobojujeme nejak s Michalom, alebo sa najde aktivny clen, ktory pomoze...

 

Vyjádření Roman(a):

Ahoj.
Můj názor Ti můžu napsat hned. 
Nevím o tom, že by z autorů někdo vůbec uvažoval o 380 nebo 471. 
Pikku má sice 810, ale určitě není na pořadu dne. 

 

Pokud se ještě někdo autorů hodlá vyjádřit, může svůj názor zanechat v komentářích a my ho následně přidáme. Dále bych chtěl poděkovat Heklovi za jeho rozsáhlý názor.