Patříte mezi autory a chcete svou tvorbu sdílet s komunitou bez čekání naší reakce kdy přidáme vaši tvorbu manuálně nevíte jak na to? Zde vám přinášíme podrobný návod, který vám pomůže s přidáním či aktualizací souborů.

Nejdůležitější je mít zaregistrovaný účet na tomto webu pro přidání/správu vašich souborů.

 

 PŘIDÁNÍ NOVÉHO SOUBORU

1. Po přihlášení na web a v kategorii ,,DATABÁZE" se vám v přehledu zobrazí tlačítko PŘIDAT.

 

 2. Poté se vám zobrazí stránka, kde v kategorii zveřejnění vyplníte základní a nejdůležitější detaily jako je titulek a verze.

 

  • V kategorii zveřejnění vyplníte pouze kategorii.
  • V kategorii popisech
    • krátký popis - Popisek, který se zobrazí v dané kategorii mezi veškerými soubory.
    • dlouhý popis - Popisek, který se zobrazí při otevření souboru. (Nejdůležitější pro vyplnění, krátký popis není důležitý)
  • V kategorii soubory pouze nahrajete váš soubor (max. 128 MB). Políčko Velikost a datum souboru nevyplňujeme. Pokud nechcete soubor nahrát na náš web, můžete využít možnost "Externí soubor" kde pouze udáte odkaz a v políčku Stahování na externím webu změníte z NE na ANO.
  • V kategorii obrázky nahrajete alespoň minimálně 1 reprezentační obrázek. Maximální počet obrázků je 10.
  • V kategorii další pouze vyplníte doplňkové informace jako je autor. Políčko symbol ignorujeme.

Jako poslední, klikneme nahoře na tlačítko ULOŽIT.

 

AKTUALIZACE SOUBORU

Pokud chceme provádět aktualizaci souboru, jedná se o téměř shodný proces, až na pár změn oproti klasickému přidávání nových souborů.

Soubor, který chceme aktualizovat, otevřeme a u titulku se objetí symbol tužky na který následně klikneme.

Poté, co klineme na tento symbol, se nám otevře nastavení souboru kde musíme upravit políčko Has it been Updated na ANO a poté v políčku Upraveno dne zadáme dnešní datum ve formátu: YYYY-MM-DD HH:MM:SS.

Následně v kategoriích popisech upravíme popisek k aktuální verzi (nepovinné) a v kategorii soubory aktualizujeme odkaz. Poté klikneme nahoře na tlačítko ULOŽIT a následně se v pravém sloupci objeví aktualizovaný soubor.

You have no rights to post comments. Please LOGIN.